Jauskitės saugiai su pratęsta automobilio garantija!

Pratęsta garantija – viena iš naujausių ir sparčiai populiarėjančių paslaugų Lietuvoje.

Perkant naują automobilį iš salono vienas didžiausių privalumų – garantija, kuri suteikia papildomą saugumo jausmą automobilio savininkui ir leidžia jaustis finansiškai apsaugotam nuo galimų automobilio gedimų. Tačiau perkant ar jau turint naudotą automobilį ši apsauga nebegalioja, todėl visa finansinė atsakomybė krenta ant automobilio savininko pečių.

Tačiau PROCAR siūlo naujieną – dabar naudotų automobilių savininkai gali jaustis visiškai užtikrintai su pratęsta garantija! Pratęsta garantija – tai visiškai saugus būdas užtikrinti, kad automobilio gedimo atveju jaustumėtės finansiškai saugūs ir viskuo už jus pasirūpintų profesionalių mechanikų komanda.

Visiškai saugūs gali jaustis net senesnių automobilių savininkai – pratęsta garantija gali galioti visiems automobiliams, kurie garantijos suteikimo dieną yra ne senesni nei 15 metų amžiaus ir nesiekia 300 000 tūkst. automobilio ridos.

Norint įsigyti pratęstą garantiją pirkėjai turi pasirinkti:

  • laikotarpį, nuo 1 iki 3 metų;
  • ridos apribojimą metams nuo 10 000 km iki neribotai;
  • vieną iš siūlomų paketų:

DELUXE

Šis planas – optimalus sprendimas apsaugoti naudotų automobilių savininkus, kai pasibaigia gamintojo garantija. Planas suteikia automobiliui apsaugą kuri yra panaši į gamintojo garantiją, todėl galėsite ir toliau mėgautis vairavimu be rūpesčių. Papildomą informaciją galite rasti paspaudę čia.

ADVANTAGE

Šis planas puikiai tinka apsaugoti naudotus automobilius po gamintojo garantijos galiojimo pabaigos. Skirtumas nuo DELUXE plano yra tas, kad apdraustų komponentų sąrašas yra trumpesnis, o maksimali leistina automobilio rida siekia 200 000 kilometrų. Papildomą informaciją galite rasti paspaudę čia.

COMFORT

Šis planas puikiai tinka senesniems automobiliams apsaugoti. Planas apima daugelį dažniausiai gendančių automobilių komponentų, todėl vairuotojai gali jaustis saugesni ištikus gedimui. Papildomą informaciją galite rasti paspaudę čia.

PLIUS

Šis pasirinkimas yra optimalus senesnių automobilių apsaugai. Automobilių vairuotojams jis užtikrina apsaugą ištikus svarbiausių ir brangiausiai kainuojančių gedimų taisymui, todėl vartotojai gali jaustis ramūs dėl netikėtų išlaidų. Papildomą informaciją galite rasti paspaudę čia.

Kaip gauti pratęstą garantiją?

Nusprendus dėl paketo atliekame pilną automobilio patikrą servise ir automobiliui atitinkant visus reikalavimus suteikiame garantiją, todėl automobilio gedimo atveju galite jaustis saugūs – niekuo rūpintis jums nereikės.

1. Susisiekite su Procar

2. Išsirinkite planą

3. Automobilio patikra servise

4. Sutarties pasirašymas

Renkantis automobilio lizingą neabejokite – rinkitės pratęstą garantiją ir apsaugokite save nuo lizingo mokėjimo ir brangaus automobilio remonto paslaugų apmokėjimo vienu metu.

Nieko nelaukite – susisiekite su mumis ir pasiūlysime tinkamiausią jums pratęstos garantijos planą!

SUSISIEKITE SU MUMIS +370 60679454