Darbo dienomis : 09:00 - 18:00 | Šeštadieniais: 10:00 - 14:00
Justiniškių g. 12, Vilnius

Automobilių rinkos naujienos

Savarankiškas automobilių pardavimas dažniausiai nėra efektyvus

Naujas būdas parduoti automobilį Lietuvoje yra pasinaudoti automobilių brokerių paslaugomis

2020 metais Lietuvoje įvyko daugiau nei 99 700 automobilių pardavimo sandorių. Nepaisant šalyje ir pasaulyje susiklosčiusios pandemijos situacijos, automobilių pardavimo rinka linko aktyvi. Ypač išaugo
naudotų automobilių poreikis – juos pirkėjai rinkosi kone penkis kartus dažniau nei naujus.

Pagrindinės Lietuvos įmonės, kurios parduoda automobilius, yra BRC auto centras, Autopark, VilniusAuto, Polizinginiai, AutoDreams.

Vis dėlto lietuviai dažnai automobilį bando parduoti patys, pavyzdžiui, per Autoplius platformą. Pastebiu, kad didelė dalis savarankiškai parengtų skelbimų neretai turi akivaizdžių trūkumų: automobiliai netinkamai
aprašyti, įkeltos neprofesionalios nuotraukos, taip pat žmonės linkę nuvertinti ar pervertinti savo automobilio kainą.

Kitas žinomas būdas parduoti automobilį – pastatyti jį automobilių pardavimo aikštelėse. Tai galima padaryti, naudojantis www.polizinginiai.lt, www.autopark.lt, www.vilniusauto.lt, www.brc.lt paslaugomis ar kitomis automobilių pardavimo aikštelėmis.

Esame vieninteliai automobilių pardavimo brokeriai Lietuvoje


Naujas būdas parduoti automobilį Lietuvoje yra pasinaudoti automobilių brokerių paslaugomis. Automobilių brokeriai – tai profesionalai, kurie paruošia Jūsų automobilį pardavimui ir suteikia papildomas vertes surandant tinkamiausią pirkėją.

Esame vienintelė automobilių pardavimo brokerių įmonė Lietuvoje. Kartu su komanda ne tik greitai ir operatyviai parduodame automobilius, bet ir padedame išvengti dažniausių pardavimo klaidų. Pasirūpiname visu pardavimo procesu: paruošiame profesionalias nuotraukas ir skelbimą, suremontuojame automobilį, išvalome jo saloną bei išorę ir surandame tinkamiausią pirkėją.

Džiaugiamės, kad 2020 m. tikslingai siekėme savo tikslo parduoti automobilius brangiau ir sudarėme pardavimo sandorių už daugiau nei 700 000 Eur. Turime savo patikimų pirkėjų ratą Lietuvoje ir kitose
Europos šalyse. Mums svarbiausia – meistriškas Jūsų automobilio pardavimo atstovavimas, todėl išmanome, kaip sudaryti sėkmingą pardavimo sandorį ir pagrįsti automobilio kainą.

Automobilio brokerių paslauga sutaupys Jūsų laiką ir pinigus


Nors PROCAR teikiama automobilių pardavimo brokerių paslauga Lietuvoje yra nauja, ji pamažu populiarėja. Žmonės vis dažniau supranta, kad parduoti automobilį patiems yra nemenkas iššūkis. Pasirinkę
PROCAR automobilių brokerių paslaugas, sutaupysite daug laiko ir gausite pačias palankiausias sąlygas.

Kaip įmonės vadovas siekiu, kad Lietuvos automobilių rinka būtų skaidri ir saugi kiekvienam perkančiam ar parduodančiam. Deja, šalyje vis dar yra nesąžiningų pardavėjų, siekiančių pasipelnyti pirkėjo sąskaita.

Mūsų tikslas – atstovauti Jus profesionaliausiai visoje rinkoje

Mūsų įmonė – jauna, tačiau labai ambicinga ir šiuolaikiška. Mums svarbiausia ne parduotų automobilių kiekis, o pati aukščiausia aptarnavimo kokybė.

Patikėkite savo automobilį PROCAR specialistams – kartu parduosime greičiau, brangiau ir efektyviau!

Mūsų partneriai