Darbo dienomis : 09:00 - 18:00 | Šeštadieniais: 09:00 - 15:00
Justiniškių g. 12, Vilnius

Apie mus

Apie PROCAR

PROCAR – profesionalių brokerių įmonė buvo sukurta siekiant pakeisti esamą antrinę Lietuvos automobilių rinką ir tapti saugia vieta kiekvienam automobilio pirkėjui bei pardavėjui.

Aš, Remigijus Kaniava, 2017 m. įkūriau įmonę, kuriai svarbu ne parduotų automobilių kiekis, bet aukščiausia pardavimo kokybė ir patikimas santykis su klientu. Esu įmonės vadovas ir mano tikslas, kad PROCAR įmonė veiktų skaidriai, patikimai bei taptume tarptautine įmone dirbanti franšizės principu, kuri dėl savo paslaugų aukštos kokybės būtų viena ryškiausių žaidėjų automobilių antrinėje rinkoje.

Po metų, prie jaunos įmonės misijos prisidėjo antras akcininkas, Gediminas Vaicekauskas, kuris savo indeliu prisideda, kad užtikrintų įmonėje sklandžius pardavimo procesus bei išlaikytų aukštus klientų aptarnavimo standartus.

Į įmonę taip pat investavo viena didžiausių šalies nekilnojamojo turto agentūrų tinklas – Capital

Į įmonę PROCAR investavęs Dmitrij Semionov, nekilnojamojo turto agentūrų tinklo CAPITAL įmonės savininkas teigia, kad jauna įmonė turi didelį rinkos potencialą ir taiko tą pačią, kaip ir CAPITAL sėkmingo verslo filosofiją – klientas yra aukščiau už viską. Dmitrij yra pagrindinis akcininkas ir aktyviai dalyvauja įmonės veikloje: dalinasi savo patirtimi, rūpinasi įmonės teikiamų paslaugų kokybe bei komunikacija.

„Kiekvienam klientui padėsime pasiekti geresnį rezultatą per trumpesnį laiką. O daliai klientų būsime kritiškai svarbūs dėl jų žinių ar laiko stokos automobilio pardavimo, pirkimo ar aptarnavimo procesuose“ – teigia Dmitrij Semionov.

Vienas iš geriausių NT brokerių Šarūnas Kaniava, tai pat sutiko investuoti į įmonės plėtrą ir yra atsakingas, kad įmonė prisidėtų kuriant prasmingas socialines iniciatyvas bei kurtų geresnę Lietuvos ateitį.

85 % parduotų automobilių parduoti didesne nei vidutinė rinkos kaina

Galime drąsiai sakyti, kad daugumą automobilių parduodame greičiau nei per 3,7 savaites ir didesne nei vidutine rinkos kaina, nes išmanome, kaip tai atlikti profesionaliai ir efektyviai. Tinkamai paruošiame pardavimo nuotraukas ir skelbimus, žinome, kaip argumentuoti pardavimo kainą. Esame vieninteliai rinkoje, kurie ne tik parduoda automobilį, bet jį taip pat suremontuoja, išvalo, prireikus – suteikia papildomą garantiją. Taip pat turime potencialių automobilių pirkėjų sąrašą tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

2020 metais pardavėme automobilių už daugiau nei 1 550 000 Eur

Dauguma mūsų klientų džiaugiasi, kad pati geriausia nauda buvo ne greitai parduotas automobilis, o sutaupytas laikas šeimai ar laisvalaikiui, kurio nereikėjo skirti skelbimo rengimui ir ilgoms pirkėjų paieškoms.

2020 m. rezultatai:

Parduotų automobilių
0
Parduota už
0EUR
Laimingų klientų
0

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Susisiekite su mumis ir mes įvertinsime Jūsų automobilį, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlymus geriausius sprendimus Jums.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Profesionalūs automobilių brokeriai

Remigijus Kaniava
Direktorius
Gediminas Vaicekauskas
Pardavimų vadovas
Nerijus Andrulevičius
Brokeris
Tadas Rasiukas
Brokeris
Martynas Vidzbelis
Brokeris
Eglė Antanaitytė
Brokeris
Modestas Minkevičius
Brokeris
Nikita Kovalenkov
Brokeris

Kaip dirba Procar brokeriai

01
Apžiūrime Jūsų automobilį, įvertiname jo būklę bei rinkos kainą
02
Sudarome preliminarią paruošimo darbų sąmatą
03
Sutvarkome automobilį ir paruošiame jį pardavimui
04
Profesionaliai parduodame Jūsų automobilį
Mūsų partneriai