Darbo dienomis : 09:00 - 18:00 | Šeštadieniais: 10:00 - 14:00
Justiniškių g. 12, Vilnius

Apie mus

Apie PROCAR

PROCAR – profesionalių brokerių įmonė buvo sukurta siekiant suteikti profesionalias automobilio pardavimo paslaugas ir tapti saugia vieta automobilio pirkėjui bei pardavėjui rasti vienas kitą.

Aš, Remigijus Kaniava, 2017 m. įkūriau įmonę, kuriai svarbu ne parduotų automobilių kiekis, bet aukščiausia pardavimo kokybė ir patikimas santykis su klientu. Esu įmonės vadovas ir mano tikslas, kad PROCAR įmonė veiktų skaidriai, patikimai bei taptume tarptautine įmone, kuri dėl savo paslaugų aukštos kokybės būtų vienu ryškiausiu pardavėju automobilių rinkoje.

2018m. prie įmonės misijos prisidėjo antrasis akcininkas- Gediminas Vaicekauskas, šiuo metu užimtantis Pardavimų vadovo pareigas, kuris savo indeliu užtikrina įmonėje sklandžius pardavimo procesus bei aukštus klientų aptarnavimo standartus.

85 % parduotų automobilių parduoti patenkinant klientų lūkesčius

Galime drąsiai sakyti, kad daugumą automobilių parduodame greičiau nei per 3,7 savaites, nes išmanome, kaip tai atlikti profesionaliai ir efektyviai. Tinkamai paruošiame automobilį pristatymui – nuo garantijos suteikimo iki profesionalių nuotraukų pateikimo. Esame vieninteliai rinkoje, kurie ne tik parduoda automobilį, bet jį taip pat suremontuoja, išvalo, prireikus – suteikia finansavimą iš visų Lietuvos bankų. Taip pat turime potencialių automobilių pirkėjų tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

2022 metais pardavėme automobilių už daugiau nei 5 000 000 Eur

Dauguma mūsų klientų džiaugiasi, kad pati geriausia nauda buvo ne greitai parduotas automobilis, o sutaupytas laikas šeimai ar laisvalaikiui, kurio nereikėjo skirti skelbimo rengimui ir ilgoms pirkėjų paieškoms.

2022 m. rezultatai:

Parduotų automobilių
0
Parduota už
0EUR
Laimingų klientų
0

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Susisiekite su mumis ir mes įvertinsime Jūsų automobilį, išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlymus geriausius sprendimus Jums.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Profesionalūs automobilių brokeriai

Remigijus Kaniava
Direktorius
Gediminas Vaicekauskas
Pardavimų vadovas
Nerijus Andrulevičius
Automobilių brokeris
Nikita Kovalenkov
Automobilių brokeris
Justas Mineikis
Automobilių brokeris
Lukas Vrubliauskas
Automobilių brokeris
Vilma Tamulionienė
Lizingo vadybininkė
Aivaras Paukštė
Automobilių brokeris

Kaip dirba Procar brokeriai

01
Apžiūrime Jūsų automobilį, įvertiname jo būklę bei rinkos kainą
02
Sudarome preliminarią paruošimo darbų sąmatą
03
Sutvarkome automobilį ir paruošiame jį pardavimui
04
Profesionaliai parduodame Jūsų automobilį
Mūsų partneriai