Darbo dienomis : 09:00 - 18:00 | Šeštadieniais: 10:00 - 14:00
Justiniškių g. 12, Vilnius

Slapukų politika

Kas yra slapukai?


Slapukai yra failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį jums lankantis interneto svetainėje. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose. Slapukų pagalba mes atpažįstame Jūsų įrenginį ir galime susieti su Jūsų pasirinktu interneto svetainės funkcionalumu ir palengvinti naudojimusi ja.


Kam naudojami slapukai?


Slapukus naudojame siekiant pagerinti interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat mes naudojame siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs Jums. Slapukais mes analizuojame Jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti Jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norėdami, pateikti Jums komercinius ir reklaminius pasiūlymus.

Kokius slapukus naudojame?


Techniniai slapukai. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba užtikrinamas interneto svetainės funkcionalumas, bei prisitaikymą prie Jūsų poreikių. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri būtu naudojama rinkodarai ar prekybai.

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės funkcionalumą, padaryti interneto svetainę patogią naudojimui. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama rinkodarai ar prekybai.

Analitiniai slapukai. Analitiniai slapukai padeda pažinti interneto svetainės lankytojus bei padeda mums pritaikyti interneto svetainės veikimą pagal mūsų lankytojų poreikius. Analitinių slapukų pagalba analizuojame vykdomą veiklą, o išanalizavę rezultatus ją geriname. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė. Surinkat informaciją gali būti panaudota siekiant atvaizduoti populiariausias žiūrėtas paslaugas, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias paslaugas ir kitą naudingą informaciją Jums naršant.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai. Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti Jums aktualius komercinius pasiūlymus.

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai:

PavadinimasSlapuko pavadinimasAprašymas, naudojimo tikslasSukūrimo momentasGaliojimo laikasNaudojami duomenys
Facebook PixelFB_PIXEL_IDSlapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto svetainės lankytojų elgseną būtent mūsų interneto svetainėje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas pakartotinės rinkodaros tikslu.Atidarius mūsų interneto tinklapį30 dienųUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_gaSlapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto svetainės lankytojų elgseną mūsų interneto svetainėje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas statistikos tikslais.Pirmo apsilankymo mūsų interneto tinklapyje metu2 metaiUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_gidSlapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas statistikos tikslais.Pirmo apsilankymo mūsų interneto tinklapyje metu24 val.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_gatSlapuko pagalba ribojame galimų pateikti užklausų skaičių.Atidarius mūsų interneto tinklapį1 min.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_gat_UA-154861441-1Slapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas identifikuoti lankytoją ir priskirti jiems unikalų identifikacijos Nr.Atidarius mūsų interneto tinklapį8 val.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_gat_UA-154861441-1Slapuko pagalba yra renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas identifikuoti lankytoją ir priskirti jiems unikalų identifikacijos Nr.Atidarius mūsų interneto tinklapį8 val.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google AnalyticsAMP_TOKENSlapuko pagalba yra renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas analizės tikslais.Atidarius mūsų interneto tinklapį30 sek, iki 1 metų.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_utmaSlapuko pagalba yra renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas analizės tikslais.Atidarius mūsų interneto tinklapį2 metaiUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_utmbSlapuko pagalba atpažįstame naujas sesijas mūsų interneto tinklapyje.Atidarius mūsų interneto tinklapį30 min.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_utmcSlapuko pagalba fiksuojame sesijos užbaigimą mūsų interneto tinklapyje.Atidarius mūsų interneto tinklapįIki sesijos pabaigosUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_utmzSlapuko pagalba yra renkama informacija iš kokio šaltinio, kokį paieškos variklį naudojant, kokios nuorodos paspaudimo metu, kokį raktinį žodį naudojant interneto tinklapio lankytojas atidarė mūsų tinklapį. Slapuko pagalba taip pat renkama informacija apie interneto svetainės lankytojo lokaciją.Atidarius mūsų interneto tinklapį6 mėn.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_utmvSlapuko pagalba kaupiama informacija identifikuojant lankytoją pagal specifinius segmentus. Šiuo slapuku taip pat kaupiama apie vartojo paspaudimus, puslapių paspaudimo kelią bei laiką.Į Atidarius mūsų interneto tinklapį2 metaiUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Analytics_utmxSlapuko pagalba yra renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas mūsų interneto svetainės optimizavimo tikslu.Atidarius mūsų interneto tinklapį18 mėn.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google AnalyticsC, cid, TPC, GCM, uidSlapuko pagalba kiekvienam interneto tinklapio lankytojui yra sukuriamas atsitiktinį identifikacinis numeris. Slapuko surinktos informacijos pagalba yra analizuojamas lankytojų grįžtamumas bei lankytojų naršymo įpročiai interneto tinklapyje.Pirmo apsilankymo mūsų interneto tinklapyje metuIki interneto svetainės uždarymo arba iki 60 dienųUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Tag Manager_dc_gtm_UA-39577392-1Slapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas optimizuoti pasiūlymams ir pateikti juos kitose svetainėse.Atidarius mūsų interneto tinklapį8 val.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
Google Tag Manager_dc_gtm_UA-39577392-5Slapuko pagalba renkama informacija apie mūsų interneto tinklapio lankytojų elgseną mūsų interneto tinklapyje. Slapukas pritaikytas ir naudojamas optimizuoti pasiūlymams ir pateikti juos kitose svetainėse.Atidarius mūsų interneto tinklapį8 val.Unikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)
AdWordsNID, SID, IDE, ANID, DSID, FLC, AID, TAID, exchange_uid, _gads, _gac,Slapuko pagalba renkama informacija apie naudojamų kampanijų našumą. Slapukas pritaikytas ir naudojamas optimizuoti pasiūlymams ir pateikti juos kitose svetainėse.Atidarius mūsų interneto tinklapį30 dienųUnikalus kompiuterio identifikatorius (IP adresas)

Kaip keisti slapukų nustatymus?


Slapukų galite atsisakyti informacinio parnešimo dešinėje paspaudę ikoną. Jums paspaudus ikoną slapukai nebus diegiami. Slapukų nustatymus bet kada galite keisti savo naudojamos naršyklės nustatymuose pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu info@saugusratai.lt . Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad atšaukus savo sutikimą Jūs taip pat savarankiškai turite ištrinti slapukus iš Jūsų naudojamos naršyklės.

Mūsų partneriai