Darbo dienomis : 09:00 - 18:00 | Šeštadieniais: 10:00 - 14:00
Justiniškių g. 12, Vilnius

Automobilių rinkos naujienos

85 % parduotų automobilių parduoti didesne nei rinkos kaina

Siekiu, kad Lietuvos automobilių rinka būtų skaidri ir saugi kiekvienam pirkėjui bei pardavėjui

Esu Remigijus Kaniava, vienas iš pirmųjų automobilio brokerių Lietuvoje. Tai nauja, tačiau labai reikalinga paslauga, skirta padėti Lietuvos žmonėms išnaudoti visas galimybes sėkmingai parduoti automobilį.


Siekiu, kad Lietuvos automobilių rinka būtų skaidri ir saugi kiekvienam pirkėjui bei pardavėjui. Mano noras – kad klientai per trumpiausią laiką galėtų perleisti savo automobilius ir už didžiausią įmanomą kainą.


Sąžiningumą iškeliu kaip pagrindinę savo ir savo komandos vertybę. 2017 m. įkūriau ambicingą PROCAR įmonę, kuriai svarbu ne parduotų automobilių kiekis, bet aukščiausia pardavimo kokybė ir patikimas santykis su klientu.


85 % parduotų automobilių parduoti didesne nei rinkos kaina


Galiu drąsiai sakyti, kad daugumą automobilių parduodame didesne nei vidutine rinkos kaina, nes išmanome, kaip tai atlikti profesionaliai ir efektyviai. Tinkamai paruošiame pardavimo nuotraukas ir skelbimus, žinome, kaip argumentuoti pardavimo kainą. Esame vieninteliai rinkoje, kurie ne tik parduoda automobilį, bet jį taip pat suremontuoja, išvalo, prireikus – suteikia papildomą garantiją. Taip pat turime potencialių automobilių pirkėjų sąrašą tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.


2020 metais pardavėme automobilių už daugiau nei 700 000 Eur


Dauguma mūsų klientų džiaugiasi, kad pati geriausia nauda buvo ne brangiau parduotas automobilis, o sutaupytas laikas šeimai ar laisvalaikiui, kurio nereikėjo skirti skelbimo rengimui ir ilgoms pirkėjų paieškoms.

Mūsų partneriai