Norite savo automobilį parduoti lengvai ir greitai?
Patikėkite automobilio pardavimą profesionalams!

Atėjus metui keisti savo automobilį, dažnas automobilio savininkas susiduria su klausimu: kaip parduoti savo automobilį už geriausią kainą, per trumpiausią laiką ir dedant kuo mažiau pastangų?

Tačiau dėl šio klausimo galite nebesirūpinti– PROCAR pasiruošę parduoti jūsų automobilį už jus, kol skirsite savo brangų laiką darbams, poilsiui ar laikui su artimaisiais.

Patikėję automobilio pardavimą ir visus su juo susijusius rūpesčius PROCAR brokeriams, jausitės saugiai bei užtikrintai!

Kodėl verta su mumis bendradarbiauti?

Būdami šios srities profesionalais galime automobilio pardavimo procese pasiūlyti pridėtinių verčių, kurios padeda rasti pirkėją greičiau:

 • Pakeliame Jūsų automobilio vertę suteikdami garantiją nuo variklio ir pavarų dėžės iki visų komponentų, iki 36mėn. ir praktiškai be ridos apribojimo.
 • Turime platų nuolatinių tiek Lietuvos, tiek užsienio pirkėjų ir prekybininkų ratą, todėl Jūsų automobilis bus pateiktas žymiai platesnei auditorijai, o informacija pasieks ir tokius pirkėjus, kurie aktyviai automobilio dar neieško.
 • Pirkėjui pasiūlydami palankesnes lizingo sąlygas bankuose, padedame lengviau apsispręsti dėl automobilio įsigijimo, dokumentai sutvarkomi per 1-2 dienas.
 • Padedame pirkėjams realizuoti jų senus automobilius, dėl to palengvėja naujo automobilio pirkimas.
 • Automobilio nebūtina palikti – galite su juo važinėtis, iki kol rasime pirkėją.
 • Atstovaujame pardavėją derybose, todėl nedarome emocinių ar nepagrįstų nuolaidų.

Jei patikėsite automobilio pardavimą mums, mes:

 • Paruošime jį pardavimui: įvertinsime techninę bei estetinę būklę; jei reikės, suorganizuosime remonto, dažymo ar valymo darbus
 • Pasirūpinsime patraukliu automobilio pateikimu: fotosesija su profesionaliu fotografu, pateiksime išamią informaciją apie automobilio istoriją ir aptarnavimus
 • Jūsų automobilį saugosime aikštelėje, greta kitų parduodamų automobilių, kur jį pamato užsukantys pirkėjai. Esant poreikiui, pardavimo procesą organizuojame ir nepaliekant automobilio – galima juo važinėtis
 • Turime įmonės Mobile.de paskyrą su 4.8* reitingu, todėl brangesnį turtą galime realizuoti visoje Europoje.

Kodėl PROCAR?

Esame profesionalių brokerių įmonė, rinkoje veikianti nuo

2017

2023m.

Pardavėme automobilių už daugiau nei 7’500’000€

Vidutinis automobilio pardavimo laikas – mažiau nei 4 savaitės

Vidutinė parduodamo automobilio kaina – 19 950 €

Vidutinis apžiūrų skaičius vienam automobiliui – 2,5

Kaip viskas vyksta?

 • Apžiūrime Jūsų automobilį, įvertiname jo rinkos kainas ir pasiruošiame pardavimo strateginį planą
 • Automobilį sutvarkome, paruošiame pardavimui: automobilį plauname, fotografuojame, tikriname servise ir  talpiname skelbimus
 • Atsiradus besidomintiems pirkėjams, vykdome apžiūras, skaičiuojame lizingą, garantiją  ir sėkmingai parduodame automobilį

D.U.K

Automobilių pardavimas per ProCar

ProCar brokeriai pasirūpina tuo, kad automobilių pardavimas įvyktų sklandžiai, paprastai ir greitai bei už geriausią kainą. ProCar specializacija – dėvėtų mašinų pardavimas, todėl ne tik greitai sutariame su interesuotais klientais, tačiau ir puikiai paruošiame pačią transporto priemonę pardavimui.

Apie ProCar veiklą

ProCar – naudotų automobilių brokeriai, kurie siekia maksimaliai naudingų sandorių savo klientams ir pirkėjams. 

ProCar sėkmingai veikia jau kelerius metus ir turi šimtus patenkintų klientų, kurie patikėjo naudoto automobilio pardavimą būtent mums. 

Apie ProCar brokerius

Brokeriai – tai profesionalūs specialistai, kurių profesija – automobilių pardavimas. Pasiūlydami techniškai tvarkingą automobilį už geriausią kainą, jie viską daro tam, kad automobilio pardavimas įvyktų. Nuolat analizuodami rinką ir bendraudami su klientais, ProCar brokeriai rūpinasi ne tik tuo, kad naudotų automobilių pardavimas vyktų greitai, bet kad pardavėjas gautų maksimalią vertę už savo transporto priemonę, o pirkėjas – puikų automobilį!

SUSISIEKITE SU MUMIS +370 616 37745