Ieškote automobilio finansavimo galimybių?

PROCAR gali būti puikus Jūsų partneris!

  • Gauname paskolos ar lizingo pasiūlymus iš daugumos  bankų ir paskolų bendrovių
  • Taupome Jūsų laiką bendraudami su lizingo ir paskolų bendrovėmis individualiai dėl Jūsų išsirinkto automobilio
  • Taupome Jūsų pinigus – esame suderėję geresnes lizingo ir paskolų sąlygas savo klientams, nei jie gautų kreipdamiesi tiesiogiai į lizingo ar paskolų bendrovę
  • Sutvarkome visus dokumentus, ir padedame užregistruoti automobilį
  • Neatitinkate lizingo ar paskolos gavėjui taikomų reikalavimų? Būtinai susisiekite su mumis – žinome, kaip galite gauti banko finansavimą automobilio įsigijimui
  • Atsakymą pateikiame greičiau nei per 1 valandą
  • Šią paslaugą teikiame visiškai NEMOKAMAI

Išsirinktas automobilis gali būtų Jūsų!

D.U.K

Kodėl verta pirkti automobilį per ProCar?

Pirkti per ProCar verta dėl kelių priežasčių. Visų pirma – atidžiai ir kruopščiai pardavimui paruošti, tvarkingi ir patikimi automobiliai išsimokėtinai. Visų antra – profesionalūs brokeriai, kurie padeda išsirinkti, parekomenduoja ir privatiems pirkėjams ir įmonėms.

Automobilių lizingas įprastai užimtų daug laiko ir reikalautų nemažai pastangų. Tačiau su ProCar brokerių pagalba automobilio pirkimas lizingu tampa labai paprastas. Jums tereikia sulaukti pasiūlymo ir, jeigu jis tinka – automobiliai išsimokėtinai jau bus jūsų.

Negana to, automobiliai išsimokėtinai yra tikrai gausaus asortimento dalis. Per ProCar galite įsigyti naujų benzinu, dyzeliu varomų transporto priemonių, naudotų hibridinių ar net elektromobilių.

Su kokiomis įmonėmis kontaktuojame dėl paskolos ar lizingo?

ProCar dirba su įvairiomis paskolų ir lizingo bendrovėmis, kad gautų geriausias sąlygas automobilių lizingui verslui ar privatiems pirkėjams. Tarp mūsų partnerių yra: BigBank, GeneralFin, inBank ir kiti. 

SUSISIEKITE SU MUMIS +370 655 99544